| Denisseq a întrebat:

Vreau sa-i fac cadou unei prietene acest lant ( http://img1.etsystatic.com/000/0/5666311/il_fullxfull.35 0446049.jpg ) si nu gasesc nicaieri ...Am mers la toate bijuteriile din oras si nimeni nu lucreaza cu argint sau nu fac etc ...As dori sa il pot darui dar nu gasesc nicaieri.Imi puteti da un site ceva unde sa gasesc dar din Romania si de argint

9 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Link-ul merge, trebuie doar să ştergi paranteza de la sfârşit.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ah, chiar că ne-ai trimis un "lanț" nesfârșit de litere și cifre!
Revino cu alt link, cel ce l-ai trimis nu corespunde.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu-l pot afla pe niciun site. Nu este. Dar îți las un link, unde s-ar putea să găsești ceva asemănător, sau ceva care să-ți placă.
http://www.bespecial.ro/......sysMsg.asp
(în partea stângă există o coloană, unde poți privi atât pandativele, cât și lanțurile)
Inspirație ușoară.

| zurick a răspuns:

Linkul nu merge.

| Denisseq explică:

Gata l-am schimbatlaughingScuze

| floresdemayo a răspuns (pentru Denisseq):

Da, ai corectat link-ul, acum se poate vedea. E mai scurt, nu mai are kilometrajul ăla. Îți dai seama cât te-ar fi costat lanțul dacă ar fi avut lungimea link-ului? surprise
Să vedem, poate-l descoperim pe vreun site.

| Teodoraxxl a răspuns:

Trimite linkul sa vadem lantu...winking