| vRawr a întrebat:

as dori rapid un raspuns la intrebarea mea,multumesc anticipat. Astazi am iesit cu pantalonii de scoala afara, si m-am impiedicat si am cazut jos si mii i-am rupt in genunchi, pantalonii sunt din pull and bear si daca afla mama nu imi mai da bani sa imi iau alte haine, cum credeti ca as putea proceda ca sa rezolv problema? LA croitorie are vreun efect ceva? Sunt rupti in genunchi

Răspuns Câştigător
| oOSaritaOo a răspuns:

Ai putea să-ţi coşi un material asemănător cu blugii pe sub ruptătura aia şi să-i laşi aşa... arată şic şi rupţi. Ai putea să-i spui croitorului să ţii zgârie puţin şi la celălat genunchi.winking Oricum se poartă pantalonii tăiaţi.

8 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Da, poti merge la croitorie sa vezi ce poate sa le faca.

| TheAce a răspuns:

Depinde foarte mult de material dar sansele nu sunt prea mari pentru un pantalon pull&bear. Un croitor ar putea insa eventual sa-i aplice un anumit model, plasat deasupra gaurii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Da...cu 5 maxim 10 lei tii face dragut!
mie mi-a facut o geaca de piele love struck
!
pa-pa

| NoNameInAction a răspuns:

I poate cusa mi s-a intamplat si mie numai ca mi s-a intamplat la scoala in sala de sport... la mine o mers si nici nu se cunoaste, depinde acum si de material.

| vRawr explică:

Daca ii duc la croitorie, nu poate sa mii coasa?

| Bibzzz a răspuns:

Crezi ca merg peticiti cu un material asemanator sau chiar acelasi?

| Paoo a răspuns:

Incearca la croitorie.

| PISIPISI14 a răspuns:

Am avut aceiasi problema si s-a rezolvat la croitorie