| ursuletzdeplush a întrebat:

As dori sa-i cumpar cadou prietenului meu un parfum, dar nu ma pot hotara care.
Imi puteti da niste sugestii? big grin
Ar trebuii sa miroase frumos si sa persiste mult.

Eu m-am gandit la 1 Million de la Paco Rabanne, (cel de fete imi place foarte mult si ma gandesc ca si cel de baieti trebuie sa miroase frumos, si persista foarte mult), Roberto Cavalli, Guess, Calvin Klein sau Acqua di Gio de la Giorgio Armani.

Daca aveti alte sugestii sau daca ma puteti ajuta sa ma hotarasc care din cele mentionate este mai bun(persistent, ca de mirosit, toate miros bine)

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| einenebun23 a răspuns:

Cel mai tare parfum cu un miros foarte placut este 1 Million de la Paco Rabane. Il recomand cu multa caldura.

1 răspuns:
| rabbit2014 a răspuns:

Parfum diesel only the brave...wow este super eu i l-am luat logodnicului mei si e innebunit dupa el, persista ca nou pe haine si dupa ce le speli