| OanaG a întrebat:

care din urmatoarele parfumuri miros frumos? Hugo Boss-Hugo Energise; Giorgio Armani-Atitude; D&G-Men; Calvin Klein-One; Beckam-Signature Men? Vreau sa-i fac cadou tatalui meu un parfum, dar care miroase mai frumos din acesteabatting eyelashes? Mersi pentru rasps:X

2 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Din cele mentionate de tine imi plac toate, insa cel mai bun ar fi Hugo-Boss sau unul care nu l-ai specificat Ultra-Violet, miroase foarte frumoshappyBafta!

| Symona a răspuns:

Giorgio Armani-Atitude
Beckam-Signature Men
D&G-Men
astea sunt cele mai bune happy