| NextGen a întrebat:

care parfumuri miros mai bine dintre acestea?
- Acqua Di Gio Armani
- Paco Rabanne 1 milliom
-Paco Rabanne Invictus
-Hugo Boss
-Channel blue
-Euphoria Calvin Klein. Pe care mi-l recomandati? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| dragodana a răspuns:

Salut! Sunt fata, dar imi plac mirosurile parfumurile de la Hugo Boss(normal, pe un barbat).Si cele de la Paco Rabbane sunt cool.Asta pentru ca aceste firme sunt specializate in parfumuri pentru barbati. Celelalte firme enumerate de tine sunt specilizate pe parfumerie feminina, deci, le iese mai usor pe ce sunt specializati.
Ca sa sumarizez tot, votez Invictus.Pentru ca este nou si pentru oameni invingatori.

4 răspunsuri:
| Laura927 a răspuns:

Cică chanel- ul este feminin, doar pentru ca a fost creat de o femeie nu inseamna ca este feminin.
Hugo- boss si Paco rabanne pentru toți taranii!
Cel mai bun este chanel blue părerea mea.
Ai încercat Versace Eros?

| NextGen explică (pentru Laura927):

Nu, nu am incercat niciunul dintre ele, de aceea v-am intrebat pe voi ca nu stiam pe care sa mi-l cumpar

| HaKa93 a răspuns:

Depinde de gusturi, eu unul folosesc numai 1 million, de vreo 3 ani pentru ca e mai dulce, iar mie asa imi plac parfumurile.

miroase bone si clasicul hugo boss

| Instagrama a răspuns:

Pacco rabanne 1 million e genial, il am si ul ador :X recomand!