| LiveDead a întrebat:

As dori sa-mi confectionez o bratara noua, insa nu am toate margelele de aceeasi coloare. Stie cineva cum as putea sa le schimb culoarea? Sau macar cum sa le vopsesc. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Bogtpudan a răspuns:

Poti sa incerci sa le dai cu oja, sau cel mai bine le poti da cu lac cu sclipici sau ma rog dupa cum iti place tie, crede-ma da foarte bine mai ales noapteawinking mult noroc

4 răspunsuri:
| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Incearca sa le combini astfel incat sa formezi un model neregulat dar totusi uniform si vei vedea ca va iesi ceva interesantwinking

| Domnuleeeeu a răspuns:

Cumpata-ti un pandicorn care scuipa curcubee si il poti pune sa spuipe pe margelele tale, cine stie, poate ti la coloreaza. Funda?

| Domnuleeeeu a răspuns:

Ti le*

| xereth a răspuns:

Oja sau pui cu tempera, iar la sparsit cu lac de unghii