| DraPraaHaarp a întrebat:

Eu sunt vopsita negru-albastrui, dar s-a mai dus culoarea. Vreau sa imi schimb culoarea..as dori sa ma vopsesc un saten deschis sau roscat, care dintre culori credeti ca va iesi mai bine, avand in vedere culoarea mea actuala.A-si dori un roscat mai intens, e necesara decolorarea?

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Din moment ce acum esti vopsita negru albastrui cred ca e necesara decolorarea pentru ca din negru greu sa obtii alta nuanta mai deschisa

| Denisuka28 a răspuns:

Parerea mea este sa te faci roscat intens! Pun pariu ca va iesi mult mai bine.