| Sorelina a întrebat:

as dori si eu un catalog sau un pliant Yves Rocher dar nu stiu cu ce revista trebuie sa-l cumpar. Am auzit ca pana mai de curand se cumpara cu revisa "Practic in bucatarie" si acum cu revista ""ok"; insa nu sunt sigura cu care dintre ele. Daca aveti informatii va multumesc anticipat si va dau si funda! love struck

Răspuns Câştigător
| Ella a răspuns:

Cel mai simplu, mergi direct intr-un magazin YVES ROCHER, sau intri pe site. Gasesti tot ce doresti. http://www.yves-rocher.com/ro