| sorin a întrebat:

Unde pot gasi un catalog Yves Rocher?

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Mulţumesc!

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Buna! Uneori vine in cutia postala ( bineinteles il aduce cineva - postasul thinking ) dar daca nu ajunge, te poti duce sa-l iei de la cel mai apropiat magazin Yves Rocher (dupa ce l-ai comandat cu ceva timp inainte sunand la magazin ). Sau te poti uita pe internet pe site-ul magazinului ( firmei )winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Online pe www.yves-rocher.ro sau poti sa ti-l comanzi si acasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cat timp apare alt catalog?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa il comanzi online si in cateva saptamani iti vine acasa

| MiKiDuTzZz a răspuns:

Comanzi p net sau telefonicwinking apropo... Dumnezeu sa-l ierte p Yves Rocher!