| LastMimzy a întrebat:

Unde pot gasi catalog Yves Rocher?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite aici ceva,
http://cataloage-online.blogspot.com/2013/01/catalog-yves-rocher.html
Te pup!

| diavolitadulce a răspuns:

Buna, un mini catalog se caseste bonus la aproape orice revista. Acolo gasesti si un numar de telefon de unde poti primi informatii. O zi frumoasa!

| Criistyanna a răspuns:

EU sunt reprezentanta Yves Rocher ..si am fost reprezentata si eu la randul meu de o fata. deci mai intai trebuie sa vb cu cineva care este la aceasta companie reprezentant si sa.i ceri sau te bagi tu la ei si vei primi lunarwinking