| 19970204 a întrebat:

As dori si eu un remediu impotriva cosurilor.Chiar nu mai stiu ce sa fac imi apar tot mai multe.

Răspuns Câştigător
| Alexutza25 a răspuns:

Stiu ca va parea ciudat ce o sa-ti zic, dar inainte imi faceam o data sau de doua ori pe saptamana o masca pentru fata. Puneam intr-un bol putina miere si aspirina. Aspirina o facea bucatele, si combinam cu mierea. Dupa imi dadeam pe toata fata, stateam 15 minute, si dupa ma spalam. Chiar functioneaza. Dupa prima utilizare deja aveam fata mai fina, numai aveam cosurihappy Ai putea sa incerci macar, sper ca ti-am fost de ajutor.

| 19970204 explică (pentru Alexutza25):

Mersi frumos esti o scumpa.pwpiki:*

5 răspunsuri:
| ANAHsneaman a răspuns:

Daca iti apar spalate pe fata si date cu spirt (alcool sanitar) dat sa nuiti spargi cosurile fiindca iti vor aparea mai multe big grin

| 19970204 explică (pentru ANAHsneaman):

Am facut si asta si tot nu a dat niciun rzultatcrying

| strawberrycool14 a răspuns:

Spala-te pe fata regulat, dimineata si seara! si du-te la farmacie si cumpara-ti o crema anticosuri!

| 19970204 explică (pentru strawberrycool14):

Fac asta deja si nu functioneeeeaaaazaaa:big grin