| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa aflu parerea utilizatorilor care din aceste doua fete e mai draguta si de ce? Si ce parere aveti despre fiecare? Multumesc mult
http://i.imgur.com/qA68b.jpg

Răspuns Câştigător
| thegirl1 a răspuns:

Tipa blonda, are trasaturi mai finute

9 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Amândouă mi se par oarecum piţi, da' parcă-i mai ok tipa cu breton. Să n-arunci cu banane putrezite în mine, da' tipa blondă mi se pare mai superficială, genul care o să fie curvuliţa liceului când va creşte... oricum, nu e bine să te iei după aparenţe da' asta mi-ai cerut tu.

| warmheart10 a răspuns (pentru Muflă):

Chiar aparentele inseala big grin tipa cu breton e o,, curvulita"iar cea blonda e un soarece de carte care iubeste sa se distreze.

| XOXOyoXOXO a răspuns:

Cea cu imimioara roz

| CandyTetris a răspuns:

Ca trasaturi bruneta e mult mai draguta, insa pare putin trista, de-asta blonda acapareaza pozahappy.

| inflicted a răspuns:

Bruneta mi se pare mai draguta.Blonda are fruntea mare si o expresie a fetei putin... prostuta.

| warmheart10 a răspuns (pentru inflicted):

big grin,Fruntea lata de obicei arata inteligenta da nu invers

| AliceDC a răspuns:

Tipa blonda e mai finuta si pare mai ingenua, cealalta are ceva in privire care nu imi place.

| iasmiasmina a răspuns:

Da.cea blonda

| 141414 a răspuns:

In opinia mea, ambele sunt dragute, dar cea bruneta e mai frumoasa fiindca are o privire... misterioasa sau amenintatoare, nu stiu cum sa zic, dar are ceva care capteaza atentia si impune...blonda, spre deosebire de bruneta nu isi pune in evidenta calitatile.in opinia mea!