| theprettyreckeless a întrebat:

Ce parere aveti de facebook? acum aproape toata lumea are, eu nu, insa as vrea sa aflu mai multe despre el in parerea voastra.

Răspuns Câştigător
| Nicoleta a răspuns:

Pot trai si fara:-J

6 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Este o buna modalitate de a tine legatura cu persoanele pe care nu le vezi atat de des. Eu mi-am facut cont pe Facebook acum 4 ani de zile, dar am inceput sa-l folosesc frecvent cu doi ani in urma, dupa ce am terminat facultatea. Astfel am posibilitatea de a tine legatura cu fostii colegi.
In rest, nu stiu ce alta utilitate poate avea.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Facebook este ok love struck. Eu am cont pe Facebook de aproape un an si jumatate. Poti sa vezi ce fac vedetele tale favorite, daca se mai lanseaza un film, etc. Mie imi place Facebook, dar de vreo doua saptamani n-am mai avut timp sa intru.

| Ciprian a răspuns:

Eu cred ca e bine sa ai un cont pe facebook... poti comunica cu multe persoane, iti poti face multi prieteni etc...

| BLG a răspuns:

Buna...eu am cont, dar sincer nu prea imi place, adica ma cam plictiseste si nu stau deloc pe facebook

mai mult imi place hi5, dar cel mai mult timp il petrec pe TPU:X:X:X

| Aniiia a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nul folosesti! de ce? pentru ca in acea lume virtuala te poti inchide si nu vei avea iubit/a, nu o sa vezi lumea reala! asa i s-a intamplat unui prieten de-al meu si acum este la spitalul de nebuni! daca vrei sa-mi urmezi sfatul, iti voi fi recunoscatoare! funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facebook=plicitiseala. un pic de discutii cu fosti colegi care pe unii ii doare fix in 14 de tine.
Nu inteleg cum poate deveni cineva dependent de fb, poate sa aiba multi prieteni pierduti fara de care nu poate trai.
Poti sa iti faci, iar daca nu iti place iti anulezi contul si gata, sau iti mai ocupi timpul, daca esti cu, capul pe umeri nu vad nimic rau.