| Teodorov_Anna_1997 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar placa Babyliss BAST25CRE dar sunt cam indecisa. Descriere facuta de magazin este aceasta :
Aparat de indreptat parul cu placi ceramice, Incalzire rapida la 120 grade in 80 sec, max 200 W, Indicator luminos on/off, Ceramic-Titanium Nanotechnology.
Deci, ce credeti? Buna sau nu?big grin

4 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Daca ai parul mai domol este ok dar daca este mai rebel cu 120 de grade va fi destul de greu sa I'll aranjezi. In rest este ok.

| Paulla a răspuns:

Slabă, dacă vrei ceva de calitate va trebui să cauţi şi ceva mai scump. Încearcă Braun, Rowenta, Philips şi Remington în caz că vrei să mergi totuşi pe ceva mai ieftin.

| FreakyChucky a răspuns:

Cam slabuta... daca vrei o placa de calitate cauta Remington, Philips sau alta firma dar sa aiba minim 180 de grade [si sa aiba in descriere si "ioni" pentru ca aia iti repara parul si nu il lasa sa se arda]. probabil esti mai mica si zici ca nu ai tu nevoie de cine stie ce dar iti garantez ca atunci cand vei mai creste o sa regreti ca ai o placa asa slabutza, asa ca mai bine iti iei una calumea ca sa nu ai treaba in urmatorii ani cu ea.

| Anonimtpu2 a răspuns:

Http://www.remington-style.ro/......500-9.html

O poti incerca pe aceasta, e mult mai buna dar si pretul este mai ridicat.