| dark1angel a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta placa? http://www.tpb.ro/......-25cm.html

Răspuns Câştigător
| BruneTTe a răspuns:

Da, se poate returna. Ei zic ca in maxim 10 zile trebuie sa o returnezi iar daca produsul este in perfecta stare [ la fel cum l-ai cumparat ], ei in 30 de zile maxim iti trimit banii inapoi.
Dar mai bine citeste aici: http://www.tpb.ro/content/1-Livrari_si_plati [ jos de tot, la conditii de returnare ]

5 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Pare buna. Pentru pretul asta este super buna. Sfatul meu e s-o cumperi. Plus ca si site-ul este foarte de incredere [ mi-am comandat si eu ].

| TwixulDrept a răspuns:

Si eu am una de la BabyLiss dar alt tip si e foarte buna, se incalzeste repede.E buna placa pentru ca e cu ceramica si s-ar zice ca nu se arde parul. Pretul e destul de bun.Eu zic sa ti-o cumperiwinking

| Biia14 a răspuns:

Buna! Sunt coafeza la un salon si sfatul meu este sa nu folosesti placa doar atunci cand mergi la un eveniment foarte important si parul nu mai sta ca la inceput (cand ma refer la eveniment special spun la o nunta, etc nu la intalnire cu iubitul, mersul al scoala sau afara cu prietenii).Am primit la salon o intrebare a unei fete ce remediu stiu sa ii revina parul la normal pentru ca si l-a intins foarte mult cu placa.Ai mare grija de parul tau si de tine. Sper sa nu te fi suparat pe mine. Funda?:*

| ottovintila a răspuns:

Acea placa nu se mai produce dar ceva similar sigur gasesti in aceeasi categorie, vezi aici: https://www.tpb.ro/13-placi-de-intins-parul

| dark1angel explică:

Brunette dar in cazul in care o cumpar si nu imi place oare pot sa o restituiez?