| Kisses a întrebat:

Ce parerea aveti despre placa aceasta http://m.emag.ro/......D29DCYBBM/ Azi mi-am dat comanda de ea.

Este cu aburi și ionizare, am auzit ca placa cu aburi nu arde așa rău parul, e adevărat?

1 răspuns:
| DianaMonica08 a răspuns:

Indiferent de placa tot ai nevoie de ceva de protectie termica, eu recomand spray-ul de la kallos, il folosesc de ceva timp si nu mi s-a mai despicat parul, chiar si uscatorul degradeaza parul, iar placa este ok ca si marca, bineinteles ca sunt si mai bune, dar merge si asta. happy