| andreea05 a întrebat:

as vrea sa imi spuneti: era odata un concurs pentru a aparea in revista bravo girl parca. mai este? stiti asemenea concursuri pentru a aparea intr-o revista?

dau funda:* si va rog raspundeti repede si fara glumewinking

1 răspuns:
| Xenon95 a răspuns:

Nu nu mai sant de ceva vreme acele concursuri..trebuie sa te duci la anumite castinguri ..am si eu o prietena care a vrut si ea si a trebuit neaparat sa se duca la un casting..nu mai e pe concursuri big grin sorry