| Ana268086547 a întrebat:

As vrea sa imi vopsesc parul gri-alb (eu sunt blonda castaniu la par) dar e chestia ca imi place culoarea pe care o am si chestia asta cu griul este pentru ca imi place mult cum vad altii in poze sau chiar si la unele pesoane si vreau sa incerc sa vad cum imi sta. Problema este ca nu vreau sa imi stric parul. Exista ceva produse pe care le pot folosi? Adica sa nu imi strice parul si dupa cateva spalari sa am culoarea initiala? Mulțumesc anticipat! happy

2 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

E urât gri alb dar mă rog gusturile nu se discută.
De ce tocmai culoarea aia?

| eliza3088 a răspuns:

Pai depinde si de ai tai... Poti sa te faci cu Fuxina sau Spray de par si dupa vreo 5 spalari se duce. Dar nu iti pot garanta fix ca vei avea aceiasi culoare.