| AndreeaEla a întrebat:

As vrea sa incerc unul din sampoanele Elseve, dar inainte vreau sa imi dati cateva pareri despre el si care ar fi cel mai bun (sa nu ingrase parul repede).

Ce ziceti de Elseve color five, ELSEVE ARGININE RESIST X3, ELSEVE TOTAL REPAIR 5, ELSEVE NUTRI GLOSS CRISTAL sau ELSÈVE VOLUM COLAGEN? Daca ati inceracat unul din ele as vrea sa stiu daca sunt atat de bune precum se spune in reclama si daca ingrasa parul in mai putin de 3-4 zile
Multumesc! :*

1 răspuns:
| lovemeoana a răspuns:

Sunt bune. dau stralucire si volum parului. acum depinde de parul tau... daca se ingrasa de obicei mai repede sau nu