| Anonim078 a întrebat:

As vrea sa ma duc sa-mi fac o suvita albastru de metil, doar ca nu ma pot hotari unde sa mi-o fac, unde credeti ca mi-ar sta mai bine? :)
P.S. Cam asa arata parul meu: http://www.glamspot.ro/wp-content/uploads/2011/05/dark1. jpg, putin mai inchis la culoare.

5 răspunsuri:
| DomnişoaraClannad a răspuns:

Fă-ţi păru in degrade, ca Antonia.

| ElyNix23 a răspuns:

În breton.

| WildS0ul a răspuns:

Nu am putut vedea imaginea din pacate, dar te sfatuiesc sa iti vopsesti varfurile. Am facut asta, si toti mi-au zis ca arata foarte tarewinking