| alisuc a întrebat:

Buna TPU as vrea sa mi creez o pagina de Facebook sa promovez niste produse cosmetice insa nu am idee ce nume as putea sa-i dau dati-mi si mie niste idei va rog.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu ai voie sa promovezi nici un produs fara acordul producatorului!

| alisuc explică (pentru Bula):

Sunt distribuitor la acea firma si lucrez online doar ca imi trebuie o pagina de Facebook sa promovez produsele respective, si am pana de idei celelalte colege au grupuri si pagini create cu nume ceva de genu "beauty&shop