| Bojthe a întrebat:

Vreau sa imi creez pe facebook o pagina de fete cu tot felul. Cum as putea sa o promovez si ce as putea posta?

2 răspunsuri:
| LanaDelRayFan a răspuns:

Buna! Poti face concursuri gen(spanzuratoarea,rima, eliminatul vedetelor, melodiilor etc), poti posta intrebari precum''Ce clasa sunteti?'', Care-i fructul tau preferat? etc.(ce vrei tu) si posteaza ce faci tu in viata de zi cu zi. Poti incarca poze in diferite albume.Cum se va numi pagina ta? Ca sa dau likehappy Succes! Sper ca te-am putut ajuta!

| ilcmty a răspuns:

Buna! Poti sa postezi poze artistice cu fete, haine si accesoriiwinking iar tu apoi sa intrebi ''care va place'' asa vor creste comentariilewinking si like'urile. Posteaza si poze cu vedete, ascundele infatisarea si intreaba ''cine este'' (am vaut asta la paginile de pe facebook mai mari).Fi activa in fiecare zi si pune cele mai frumoase poze ca lumea sa nu se plictiseasca! Sper ca te-am ajutat. Funda?