| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa-mi dati si mie un site(sau doar poze) unde sa pot vedea tot felul de haine pentru adolescenti,haine de:vara, primavara, toamna si iarna.As vrea sa fie haine la moda (din 2012), insa nu neaparat(dar nu dinacelea din anii 50 laughing ),haine frumoase, dragute, haien pentru adolescenti(din anul 2010-2011-2012)cama sawinking. Multumesc happy! ofer FUNDA+ VOTwinking

2 răspunsuri:
| MirunaSunrise a răspuns:

Http://weheartit.com/search?utf8=%E2%9C%93&ac=0&query=clothes+ Sunt niste combinatii superbe, foarte feminine.

https://www.google.com/......ps?/search

sper sa-ti fie de ajutor, o vara cat mai frumoasa!