| Eellyyzzaa a întrebat:

As vrea sa-mi fac suvite dar mama mea nu este de acord cu vopselurile din comert. Daca ma puteti ajuta cu un mod pe cale naturala dau funda celui mai bun si rapid raspuns.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna cidata ideea pe care ti-o zic dar merge laughing :uda hartie creponata de ex:rosie in apa, iar dupa da cu ea pe par.Eu nu am incercat dar prietenele mele da si a functionat, iese la al doilea spalatwinking Funda?

1 răspuns:
| Shara17 a răspuns:

Buna, poti incerca daca vrei si ceva sa reziste mai mult ( care se ia la 3 spalaari, cam asa) le gasesti in farmacii: violet de gentiana, rosu castelani si albastru de metil, cu apa calda uzi suvitele si dai direct din tub ( ca sa reziste mai bine si sa nu se transfere pe perna, etc...) si nici nu iti strica parul, se ia si la spalat... sper ca te.am ajutat ^_^ :* Mult succes happy