| SCG8 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu niste idei si site-uri de cadouri pentru mama mea de Craciun? Multumesc
Dau Funda celui mai bun raspuns happy

Răspuns Câştigător
| Barbiiiedoll a răspuns:

Pai daca vrei comanda de la avon un pachet cu deodorant parfum si nu mai stiu ce..ca iti da si punga de cadou gratis
happy
Sau daca nu cumpara-i un ceas
funda?:*batting eyelashes

1 răspuns:
| NAdrian a răspuns:

Eu zic ca ai putea sa ii cumperi o ciocolata sau ce stii tu ca are nevoie...

sau

Ca sa o,, scoti'' de la munca de zi cu zi (preparatul mancarii) incearca sa faci si tu ceva de mancare cat de simplu ar parea... daca pui suflet o sa aprecieze.