| Classy a întrebat:

As vrea sa stiu beneficiile unei creme de fata cu extract de melci.E buna pentru cosuri? Sau pentru ce? Multumesc.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este pentru regenerare celulară, NU pentru coșuri!
Pa, pa.

| Classy explică (pentru Legiuitoarea):

Dar crema cu ulei de argan?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Classy):

Bună din nou.
Uleiurile, toate, sunt pentru hidratare. NU tratează coșurile!
Pentru coșuri mergi pe mască pe bază de acid salicilic, speli tenul cu apă termală, apoi aplici cremă de zi.
Pa, pa.

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Indiferent ce extract are (melc, castravete, lemn de nu stiu care) este pur marketing. Si oricum are intr-o cantitate infima deci beneficiile vor fi si ele infime.

| elena445 a răspuns:

Buna nu stiu dar e scarbos chiar ai vrea sa te dai cu asa ceva?