| DaianaDC a întrebat:

As vrea sa stiu cat se poate de repede cum se numeste modelul acesta de rochie si unde as putea gasi mai multe modele : https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/......4961_n.jpg
Multumesc frumos pentru raspuns! Funda celui care ma ajuta cel mai mult! happy

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fă-ți ceva pe comandă, dă dovadă de stil și nu lăsa baratele de la sutien să fie la vedere, arată oribil!
Pa, pa.

| DaianaDC explică (pentru Legiuitoarea):

Voiam sa o cumpar. Imi trebuie pentru majoratul meu si deja m-am hotarat sa imi fac pe comanda una lunga. Si in legatura cu sutienul, o sa imi iau sutien cu silicon fara bretele.

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Link-ul?

| MadalinaaIoana a răspuns:

Nu ai copiat bine link-ul. Nu pot sa vad rochita

| DaianaDC explică (pentru DaianaDC):

Fara semnu` intrebarii.

| DaianaDC explică (pentru DaianaDC):

Sau asta: file:///C:/Documents%20and%20Settings/pc/Desktop/60570_561127147241449_402227463_n.jpg

| anonim_4396 a răspuns (pentru DaianaDC):

Nu

| anonim_4396 a răspuns (pentru DaianaDC):

Nici asta. Ce copii tu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru DaianaDC):

Link-ul asta merge, dar nu este rochie. E o fusta si un tricou cu spatele gol. Nu stiu sa aiba o denumire speciala. In galerie am mai vazut si niste rochii cu spatele gol (asa li se spune).

| DaianaDC explică (pentru anonim_4396):

Nu e fusta si tricou. Acolo scrie "dress", deci este rochie. pe mine ma intereseaza modelul asta de rochie scurta si cambrata jos si larga sus.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DaianaDC):

Srios? Atunci de ce cind va cumparati ciorapi spuneti ca v-ati luat o pereche de dresuri?

| DaianaDC explică (pentru anonim_4396):

Daca imi fac una lunga pe comanda nu inseamna ca nu pot sa imi mai cumpar una scurta ca sa ma schimb. Lasa comentariile aiurea ca nu are rost sa comentezi ceea ce nu sti. Sunt curioasa cati ani ai ca vad ca nu sti sa scrii.

| faya a răspuns:

Uite ceva asemanator :
1. http://bit.ly/10gMPHH
2. http://bit.ly/11QGGUU
3.