| Milea24Andreea a întrebat:

As vrea sa stiu ce parere aveti despre o camasa in carouri verzi si roz,cu maneca scurta,peste o bluza alba,mulata, cu maneca scurta.

Răspuns Câştigător
| DeeaV a răspuns:

Daca culorile nu sunt extravagante ar merge, dar totusi, incearca o camasa simpla, de o singura nuanta, simplitatea e mai de bun gust

1 răspuns:
| ElizaaaX a răspuns:

Sincer la camasile cu carouri se vede aiurea maneca scurta, dar daca incerci sa scoti in evidenta altceva se poate:ar merge niste blugi "spalaciti", deschisi la culoare.