| alexandraplay a întrebat:

As vrea sa stiu cum e tunsa Tequila? Din vlogul ei : a la tequila please help me!

5 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Cam pana la baza urechilor e tunsa in scari iar in rest e bob normal. Bretonul e normal, pe o parte. Daca vrei sa te tunzi ca ea poti sa-i duci doar o poza(are pagina de facebook la descrierea videoclipurilor) coafezei si isi da ea seama cum e facut. Daca vrei sa ti-l arenjezi zi de zi asemanator poti sa te uiti la ep. ala cu dimineata, il gasesti la restul videoclipurilor ei ca nu mai stiu cum se numeste.
Bafta

| Patrisia14 a răspuns:

Ma uit la vlogul ei daar...nu stiu e cam asa:Tunsoare in scari cu breton asimetric intr-o parte.
Parul se indreapta apoi se tapeaza pentru volum.
Mai bine ii aduci coafezei o poza si iti explici cam cum ai vrea sa fie.