| nevermind_9666 a întrebat:

AS vrea sa stiu si eu cum pot deveni reprezentant avon? Eu am incercat pe site dar nu mi-au trimis nici un mesaj si nici nu m'au sunat... fundita pentru cel mai bun raspuns:*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| redrosegirl a răspuns:

F simplubig grin. in orasul in care locuiesti se afla un coordonator AVON. daca nu gasesti. te poti interesa la toate boutiq-urile care vand produse AVON. sau la vreo prietena care este reprezentanta, sau daca ai cumparat produsele AVON, o poti intreba pe persoana de la care le-ai cumparat:X
. Sper ca ti-am fost de folos!kisskisskiss

Răspuns utilizator avertizat
| Anonim_5618 a răspuns:

Te duci la un sediu avon si spui unei persoane de acolo si iti explica mai multe asa, fata in fata.
e mai bine decat pe net

| riana36blue a răspuns:

Daca vrei, trimite-mi pe mail, datele tale si te inscriu:nume, prenume, data nasterii, cnp.adresa de email.str,nr, bl, etj, ap, sector, judet, oras, cod postal, telefon.Adresa mea de mail:riana36blue@yahoo.com

| Ana_2177 a răspuns:

Bunakiss

Pai cel mai simplu zic eu ca este...sa cauti pe cineva care are un catalog Avon si in spate pe coperta e un talon micut petru cei care vor sa devina reprezentanti il completezi ala si il pui la posta foarte zimplu asa am facut si eu cand am devenit reprezentand avon... pusykiss sper ca te te.am ajutat funda?batting eyelashes:-(kiss

| szaboeva a răspuns:

Daca vrei sa te inscrii id evaszabo83, ma ocup cu tine in serios.