| Sonny1994 a întrebat:

Mi-am trimis datele pe acest site http://landing.avoncosmetics.ro/0/ pentru a deveni reprezentant avon si am primit un mesaj in care scria ca un lider de vanzari avon ma va contacta in cel mai scurt timp...dar se fac 2 zile si nu m-a contactat nimeni...Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Avon053 a răspuns:

Buna,te putem inscrie si noi, nr nostru este 0735856209/0244260066 sau sebastian. avon@yahoo.com.
P.s. Daca te inscrii in echipa noastra primesti pe langa cadourile de la Avon un parfum si 2 produse cosmetice!