| mjdhr a întrebat:

Hei:* sunt reprezentant avon si nu am primit numarul de reprezentant straight face am trimis un mail dar nu am primit nici un raspuns. comanda am trimis-o tot pe mail la ei si nu stiu daca o sa ajunga :-s care ma puteti ajuta puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| fif2002 a răspuns:

Pai cine te-a inscris? trebuie sa ai un coordonator, ia legatura cu coordonatorul tau si cere-i numarul de reprezentant. Daca o sa ai nevoie de ajutor cand iti faci contul pe site iti recomand http://www.claudia09avon.eu/......i-comanda/

| bloodandskin a răspuns:

Incearca sa iti contactezi liderul ca logic orice reprezentant are un lider si el trebui sa iti dea o foaie in care scrii cnp-u data nasterii...e-mailu...si dupa cateva zile trebuia sa primesti un mail cu numarul reprezentantului sa stii ca nici eu nu l-am primit si sunt la campania a II-a prima campanie am trecuto cu ajutorul liderului care mi-a dat comanda dar nu o sa pot sa imi dea lideru mereu comanda adica pot dar nu vreaubig grin

o funda?batting eyelashespuppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inscriu reprezentanti avon : add ciocarlan.andreea@yahoo.com

| toxic_7194 a răspuns:

Depinde cati ani ai... daca ai sub 16 ani cererea de reprezentant ti-a fost respinsa dar daca ai mai mult inseamna ce e o greseala in baza lor de date

| corynnnutza a răspuns:

Preferabil ar fi sa dai comanda prin pagina lor, nu prin mail, mail-urile sunt cam greu citite...asa ca inceraca si varianta asta