| kapsunyka a întrebat:

As vrea sacimi cumpar un epilator bun cu care sa nu ma doara asa de tarevsibcare sa smulga firele de par. este prima data cand veau sa incerc sa ma fac cu epilatorul si pana acum m-am facut cu lama de ras am pielea sensibila firele de par dese groase si negre. dau funda ppa pup

2 răspunsuri:
| vreaumult a răspuns:

Cauta si tu pe domo laughing

| Janin a răspuns:

Buna! orice epilator pe care l-ai cumpara nu are functia anti-durere in schimb daca vrei sa ti-se rareasca parul poti incerca epilarea definitiva (daca ai 18 ani) oferte foarte bune gasesti pe www.evasalon.ro Bafta!