| Bibitzzzaa a întrebat:

astazi am venit cu o intrebare ciudata. Ce prescurtare sa imi gasesc pentru numele Bianca? Eu ma numesc Bianca Alexandra si as vrea un nume de scena / prescurtare.

Răspuns Câştigător
| ƳourMind a răspuns:

Bia,Bibi,Bya,byencutza,byby, byu, bea, biutza, beia, beiutza, beutza`,Bianky,Beby,Bitza, bica, Byannce, BiBiLiBiBi, Biut'Zza, BiaAnca,
Pa-paa!

4 răspunsuri:
| Innovation a răspuns:

Pai ce ai spune de numele de la contul tau de TPU, anume "Bibitza". Daca nu uite cateva sugestii: Bibi, Bubu, Bia, Bibb.Cam astea le stiu momentan, te mai poti gandi tu pe parcurs, in cazulin care nu iti place ce ti-am scris mai sus.

| Bondarel99 a răspuns:

Lady Bi ar fi un nume de scena original.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bia, Bibi, Bubu happy

| lalaballet a răspuns:

Eu am o colega si noi ii spunem Bia