| Adella05 a întrebat:

dau fundita pentru cel mai bun raspuns...deci sa trecem al intrebare:
eu inainte stateam cu o fata in banca dar ieri m-am mutat cu alta fata pe nume alexandra si alexandra statea cu o fata mirela asa si colegamea veche de banca s-a mutat cu mirela si eu cu alexandra... dupa aia mirela a vanit si mi-a zis ca ea vrea sa ramana cu colega mea de banca si eu am ramas cu alexandra am intrebat-o si pe alexandra daca vrea sa ramana cu mine si ea mie zis ca lol ca vrea ...asa si cand am iesit din scoala alexandra mergea cu o colega de a nostra(bianca) si alexandra ii zicea lui bianca:
fata, doamna m-a pus sa stau cu aia definitiv, dar nu te ingrijora ca tot tu ramai prietena mea cea mai buna! si dupa aia bianca i-a zis sa o astepte un pic ca se duce sa isi ia ceva de la magazin.si eu m-am duc la alexandra si i-am spus ca de ce nu mai asteptat si pe mine si ai plecat cu bianca?
si ea mi-a zis ca i-a zis lu bianca ca e cea mai buna prietena a ei da si eu sunt cea mai buna prietena a ei.
asa si dupa aia a venit bianca si m-a vazut ca vb cu alexandra si s-a suparat si a plecat.si alexandra mi-a spus sa mergem dupa ia.
si am mers si alexandra a plecat cu bianaca.si nici nu mi-a zis pa!

nu stiu ce se intampla inainte stateam mereu cu alexandra.si mi-e frica ca s-a suparat si bianca pe mine!

nu mai stiu cae sa fac.plz am nevoie de sfaturi. ce sa ii zic?

dau fundita celui mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Gramatica lasa de dorit.cu toate astea...esti fata sau baiat? impacate cu amandoua. cerele scuze. spune-le sa stea amndoua in banca, si chestii de genul asta

| Adella05 explică:

Sunt fatalaughing uitete la nick.am scris gresit pentru ca ma grabeamtongue.

| Sun_6934 a răspuns:

Pai ai jignit-o, e evident. Probabil s-a simti de parca ai aruncat-o la gunoi. Prietenia tot presupune fidelitate.
Determina-te pe cine consideri prieten adevarat si daca e nevoie cereti scuze, daca nu lasa situatia asa cum este, cu timpul o sa se amelioreze si o sa fiti doar simpli colegi de clasa.