| IIIx333III a întrebat:

Astazi este ziua unui prieten, la mall. Va fi o petrecere surpriza, iar eu va trebui sa ma duc acolo, unde ne vor astepta ceilalti invitati. Cu ce m-as putea imbraca? Va intreb asta pentru ca nu stiu cine vor fi invitatii, si nu vreau sa fiu baby-doll.

P. S. Am 12 ani.

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| SecretName1234 a răspuns:

Si eu am 12 ani si de obicei la o petrecere ma imbrac in ceva lajer dar nu foarte obisnuit ceva de genul blugi si un tricou dragut ar merge si fiind ca este iarna ai putea sa te incalti cu cizme care sa se asorteza.

sper ca te-am ajutat si distractie placuta!

| DaVà a răspuns:

Niste blugi, de preferat negri(fara pijamale ca arata funky), un tricou discret si fara cine stie ce firme pe el, niste tenisi, adidasi albi si o sapca ceva! PS:astept funda

| anonimeea a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres

poti sa iti iei o pereche de colanti mai grosi si o bluza sau o camasa mai lunga :-? cizme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elegant

| CutuMic a răspuns:

Daca e la mall poate veti juca bownling sau poate veti merge la o pizza...niste colanti si o bluzita mai lunga cu cismulite, sau niste blugi cu o bluzita mai eleganta, oricum ceva in care sa te simti bine...:*, funda?