| mariacoolxd a întrebat:

Peste cateva zile e ziua mea si vreau cateva idei cu ce m-as putea imbraca, sau parul cum l-as putea face. Precizez, ziua mea o fac acasa, nu la restaurant insa cu multi invitati.

1 răspuns:
| CopilașTembel a răspuns:

Ai putea sa-ti iei o fustita cu volanase colorata cu un maiou simplu alb, o bratara de culoarea rochiei si o coada impletita pe o parte.Pantaloni scurti, un tricou larg, multe bratari si parul facut cu placa.O rochita mai de vara si bucle.