| krlla a întrebat:

! Eu as vrea ca de ziua mea ( implinesc 12 ani ) sa imi fac ziua intr-un loc frumos . Vreau sa fie o petrecere cu multi invitati si nu prea stiu unde sa mi-o fac . As avea nevoie de parerile voastre . Unde as putea sa-mi fac ziua ? Dau funda ! love struck

4 răspunsuri:
| marykate11 a răspuns:

In primul rand depinde in ce oras stai: daca stai in Bucuresti poti la Laser megazone.

| alllealexandra001 a răspuns:

Intr`un restaurant, acasa unde crezi tu ac te simti oktongue...App la multi ani:X

| krlla explică (pentru alllealexandra001):

Multumeesc love struck

| alllealexandra001 a răspuns (pentru krlla):

Nu`ai pentru celove struck