| Andreea9595 a întrebat:

TPU! Astazi mi-am cumparat Nail Polish Sticker. Adica niste abtipilde cu model facute din oja e care le imprimi pe unghii. Problema este ca nu prea inteleg cum se pun. Arata niste imagini foarte mici pe spate si nu vreau sa fac o prostie. Imi puteti spune cum se imprima?

1 răspuns:
| NicolXx a răspuns:

Te dai cu o oja orice oja inchisa...sau ma rog, dupa ce sa uscat aplici actipildul iar dupa te dai cu lac... sper ca te-am ajutat. :* Bafta