| PiSy_3614 a întrebat:

Heii!:*Imi poate spune si mie cineva cu se realizeaza un "paper Nails". Chestia aia cand se imprima ziaru pe unghii. Vreau in romanahappy. Multumesc multt! Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| georgi18 a răspuns:

Iti faci unghiile in ce culoare vrei astepti sa se usuce.intr-un bol pui putin spirt si bagi degetul in el timp de 5 secunde cand il scoti imediat pui ziarul pe unghie si il presezi dar nu il lasi foarte mult deoarece se va lipi ziarul pe unghie bafta happy

3 răspunsuri:
| georgi18 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=2kcdt4_5Ncc
Mie mi se pare super usoara tehnica :D

| georgi18 a răspuns:

Ai incercat?