| Matei_Bianka_1995 a întrebat:

azi am incercat sa ma vopsesc singura,la radacini negru iar la varfuri blond, dar din pacate nu mi-a iesit.In loc de blond este un grii inchis si as vrea ca brunetul de la radacini sa imi iese tot un grii.cum as putea sa fac asta? ofer funda!

2 răspunsuri:
| MeGustaSiempreTu a răspuns:

Ai putea sa pui decolorant si sa-l lasi 10 minute, sau poti sa tii decolorezi putin radacinile, si sa ti cumperi o vopsea semi-permanenta gri

| LadyDee89 a răspuns:

Amesteca foarte bine culoarea negru cu blond! sau ia-o de la capat ca sa obtii ce vroiai