| Sapphire a întrebat:

Sunt pe piata vopsele de par deschise la culoare care prind si pe par inchis (saten foarte inchis spre negru)?
La radacini sunt saten inchis iar restul un blond-roscat deschis si spre varfuri e un saten mai deschis la lumina.
As vrea sa ma fac un castaniu-roscat ceva in genul lui ashlee simpson si nu as vrea sa fiu nevoita ca mai intai sa ma fac o culoare inchisa pe tot parul si dupa aceea sa il decolorez si in cel mai rau caz daca dupa decolorare nu imi iese nuanta dorita, sa ma vopsesc din nou.
As vrea si niste nume, va rog. happy

3 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Nu vor prinde pa parul inchis niciodata trebuie sa te decolorezi daca doresti o culoare deschisa. deci categoric Nu

| Baby_7403 a răspuns:

EU eram saten inchis si am folosit palette nuanta 218 si mi la deschishappy acum il am un blond miere. poti sa incercibatting eyelashes

| wall a răspuns:

Stiu ca vopseau Casting Creme Gloss de la Loreal e cea mai buna:)
http://www.lorealparis.ro/_ro/_ro/products/product-sheet.aspx?code=Hco1_21