| Anna1223 a întrebat:

azi mi-am cumparat Ser hidratant termoprotector Gerovital Plant, imi spuneti va rog, trebuie folosit doar dupa baie, sau se poate folosi mai des, inainte de folosirea aparatului de intins parul?

2 răspunsuri:
| Farmec a răspuns:

Se aplică pe părul umed după fiecare spălare. Se lasă să acţioneze 2-3 minute pentru fixarea panthenolului şi a keratinei, necesare pentru hidratare şi reconstrucţie. Nu se clăteşte!
După aplicarea serului se poate folosi aparatura de uscare/coafare.
http://farmec.ro/produse/par/ser-hidratant-termoprotector-64.html

| Chrisa28 a răspuns:

Eu il folosesc doar dupa baie pe parul ud pentru ca asa scrie si pe el! si e destul de bun happy