| DonarisDona a întrebat:

Hei.Mi-am cumparat Ser hidratant termoprotector Gerovital Plant, imi spuneti va rog cum trebuie folosit? Doar dupa baie, sau se poate folosi mai des, inainte de folosirea placii? Funda puppy dog eyes
Eu l-am folosit mai des, inaintea indreptarii parului.

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Te dai după baie în caz că vrei să ai părul protejat mereu. Sau te poți da puțin și înainte să ieși afară, îți protejează părul de razele soarelui. Merge și pe păr umed și pe păr uscat. Și neapărat înainte de folosirea plăcii.