| AlexMercer a întrebat:

Bocancii rock cu multe inele ( mai exact http://www.gotica.ro/......ARAME.html sunt doar pentru fete sau le pot purta si baietii?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt unisex dar eu ii vad mai mult feminini din cauza cataramelor dar asta e parerea mea big grin
Am vazut ca marimile pentru femei sunt pana la 42 pe site-ul ala si modelele care par unisex pana la 46

| Figaro69 a răspuns:

Avand in vedere acele curele, par mai mult de fata, dar daca citesti comentariile, sunt cumparate si de baieti. Eu zic sa ii ceri opinia unui cumparator. bafta!