| PanteraRock a întrebat:

TPU! As vrea sa imi comand bocanci de pe Gotica.
http://www.gotica.ro/......NEGRI.html
Cei care si-au cumparat deja bocanci Steel, cum sunt? As vrea o detaliere cel putin aproximativa deoarece imi doresc cel putin o pereche si vreau sa stiu daca pretul este echivalent cu, calitatea. Multumesc anticipat, iar pentru dornici: FUNDA! :|

Răspuns Câştigător
| Sărmăluță a răspuns:

Are un prieten de-al meu din ăia British Flag și te asigur că prețul este echivalent cu calitatea. După părerea mea sunt alegere foarte bună, deoarece îi poți purta și toamna și iarna.