| AllleAlllexandra a întrebat:

Buna TPUhappy!
Buna tuturor :*! Am sa merg la cumparaturi sambata asta si am un buget de 7 milioane.Ce ziceti voi sa imi cumpar ca sa creez niste tinute la moda si care sa se incadreze in 7 milioane? Am nevoie de ajutorul fetelor! Daca mi-ati putea spune si unde as putea gasi acele haine,pantofi sau accesorii (ma refer la magazinele de ex:H&M,Stradivarius, New Yorker.).Cel mai bun raspuns primeste funda! Multumesc mult :*!

Răspuns Câştigător
| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Salut, AllleAlllexandre!

Posetute de umar delicate, florale, simple cu accesorii micute, le gasesti la Accesories;
O bluza larga, satinata sau din bumbac care sa fie in culoare deschisa sau florala, larga adica sa lase un umar gol, pe sub care sa pui un maiou (nu de somn) cu un maiou intr-o culoare diferita de cea a bluzei.
La stilul asta de bluza merg blugii albi sau deschisi la culoare, neaparat albastri. Astea le poti cumpara din H&M sau NewYorker.
Se poarta botinele negre, bej sau maro foarte inchis cu tinte sau fara, cu toc mediu-mic si gros. Mie imi plac cele Geox
Se poarta bratarile simple si groase, simple, din plastic sau material textil (pe metal sau carton, normal) in culori puternice dar si pe crem si roz deschis);
Se poarta camasile genul lui Leon (din violetta) deschise peste tricouri simple la fete. Gasesti in H&M sau Reserved.
Bentitele groase sclipitoare sau cu fundita laterala sunt in trend, gasesti la accesorries.
Se poarta tricourile cu steagul angliei sau motto-uri dragute, gasesti peste tot
Pulovere finute de culori inchise cu nasturi mari si luciosi. Gasesti la Massimo Duti.
Ca sa fii chic, fii originala! Originala, nu exagerata! O noapte buna iti urez!

| AllleAlllexandra explică (pentru NesquikDuoSpecial):

Mersi mult FreshTeen :*, si eu la fel iti urez o noapte buna! :*

| NesquikDuoSpecial a răspuns (pentru AllleAlllexandra):

O, am uitat sa-ti spun stilate si foarte practice sunt gentile mari de umar din imitatie de piele. Eu am una superba si extrem de rezistenta cu stagul angliei de la LeeCooper, o ador. E cam 120 de lei dar merita fiecare banut. Poate fi purtata la plimbare, la scoala, la shopping, ca iesiri cu prietenii, oriunde, e foarte chic.
Sper ca n-am uitat nimic.

| AllleAlllexandra explică (pentru NesquikDuoSpecial):

Nu ai uitat chiar nimic, mi-ai spus chiar si prea multe lucruri deja, m-ai ajutat foarte mult cu sfaturile tale.Iti multumesc foarte foarte mult "*!

8 răspunsuri:
| Kristinnaaa a răspuns:

Bună, Alexandra,

Găsești aici mai multe idei de ținute în tendințe cu hăinuțe din magazine precum H&M, Stradivarius sau Pull&Bear:

http://sanduirina.com/ce-putem-cumpara-de-la-hm-cu-mai-putin-de-60-lei/

http://sanduirina.com/back-to-school-2013-care-este-stilul-tau/

Baftă! :)

| AllleAlllexandra explică (pentru Kristinnaaa):

Multumesc mult de ajutor :*!