| blackyblack a întrebat:

TPU! Cam cat creste parul in 3 luni? Cati cm?

Răspuns Câştigător
| scamutza a răspuns:

Aproximativ 3 cm. in 3 luni

7 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

3-5 cm, depinde happy

| Mayar a răspuns:

Se aproximeaza ca parul creste un cm pe luna. Deci, minim 3 cm. Daca pui la radacina parului si ulei de ricin, poate mai mult!

| stlucian a răspuns:

In general, firul de par creste cu 1 cm pe luna.-->3cm

http://www.romedic.ro/cresterea-parului-0P13891

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-au crescut 8 cm in 4 luni. Posibil ca mai mult pentru ca atunci cand m-am tuns parul a fost tuns pe drept si acum nu il am indreptat. Dar depinde mult de firul tau de par. Mie imi creste repede.

Poti sa iei de la farmacie niste suplimente ca sa creasca mai repede sau vitamine de la A la z pe mine astea m-au ajutat.

| AndyAlex533 a răspuns:

Bună, păi depinde si de sensibilitatea parului, adică, dacă este foarte bine ingrijit poate ajunge la 5 cm in 3 luni.
Dacă ţi-am fost de ajutor nu ezita să-mi dai o fundă!

| Olari_Sveta_1996 a răspuns:

Aproximativ poate3 cm-sau 4 cm, la mine foarte greu creste parul.

| kratus07 a răspuns:

3cm