| BeiiBiiiyoo a întrebat:

Cam ce mi-as putea afce pentru a arata mai bine? happy
Adica in ultimul timp m-am schimbat, in bine as spune eu. Dar mai am nevoie de niste idei!
Va rog sa nu radeti de mine happy
Fundita si vot happy

4 răspunsuri:
| andreea5elena a răspuns:

Pai la ce te referi? Ca sa arati bine : fii aranjata, curata, ordonata

| mOonyX99 a răspuns:

Nu uita un lucru: arati mai bine cand te simti mai bine, mai mult e traba cu atitudinea, resutul:fard, machiaj(un schimb de look)poate si ceva schimbari in materie vestimentara

| evillz a răspuns:

Regim, mese in cantitate putina si dese si mult mult sport. succes

| DurereAu a răspuns:

Ce anume vrei sa-ti faci? ca nu inteleg la ce te referi happy