| NothingImportant200 a întrebat:

Care dintre voi a folosit crema Clear skin de la avon mov? Ma refer la cine are probleme cu fata, acnee mai precis. A dat rezultate? E buna de ceva?

Răspuns Câştigător
| Cherry a răspuns:

Da.produsele de la AVON nu sunt in general bune, mai ales cele pentru acnee.Nu te lasa pacalita!
daca ai problema cu acneea ia argila de la plafare, este ieftina, reu am dat 1 leu pe plic din care folosesti de 2 ori.Argila este prin cele mai bune produse pentru fata. oricum daca esti la pubertate acneea va disparea mai greu cu produse din magazine,incearca sa bei pe fiecare zi suc de fructe la storcator,da rezultate,pui: morcovi, portocala si mar, si iese grozav:X
Sau poti incerca produsele de la Garnier. funda?:X

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt frecție la un picior de lemn!
Pa, pa.

| auroraa a răspuns:

Sigur ca e buna, mie imi place, personal pe mine...m-a ajutat, mi-a tratat cosurile intr-un timp destul de scurt, iti recomand happy

| RoxiiSiAtat a răspuns:

Da. O am de putin timp si mi se pare chiar foarte buna.
Prima oara am cumparat Clear skin din acela verde si am fost multumita asa ca am cumparat si mov ( din ala pentru curatarea fetei si d`ala 3 in 1. sau cam asa ceva )
Pot sa spun ca nu mai am probleme asa mari cu acneea. Cate un cos pe ici pe colo.
Am avut inainte si argila. Imi curata fata mai mult si atunci eram multumita.
Dar dupa ce mi-am luat Clear skin am renuntat la argila.
( Asta a sunat a reclama laughing )

| FlaviaLove a răspuns:

Eu am folosit si e folositoare. nu observi chiar dpa prima aplicare dar dupa cam 3 sau 4 poate chiar 5 aplicari se observahappy

| love_5869 a răspuns:

da am folosit si eu si se vad cat decat rezultate dar nu te astepta ca dupa prima data sa apara rezultate dupa o saptamana in care folosesti crema in fiecare zi vei avea niste rezultate vizibile( fundita te rogwinking )
dar it mai dau unn sfat pentru cosuri si pete introo sticluta de spirt pui petale de crin va deveni o solutie de culoare verde date in fiecare seara si va fi ok... funda plsslove struck
sper sa iti fiu defolos:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ten gras/acneic iti recomand sapunurile 100% naturale "Purificator" si "Castravete" de pe www.efrumuseti.blogspot.com

| rafaelnadal a răspuns:

Foloseste tri-activ de la vichy.e magica crede-ma. dupa o saptamana ai fata ca de fund de bebelus:X